Swansea Aquatics                               25/02/2018 - 3:40 PM
Swansea Aquatics Spring Long Course 2018 - 24/02/2018 to 25/02/2018 
 
 Event 5  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gillett, Oliver J      10 SWAY              1:17.85    1:13.04  
  2 Prysor, Sami           10 Adasc             1:15.97    1:16.95  
 
 Event 5  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Melbourne-Smith, Tyle  12 SWAY                59.68      59.86  
  2 Thomas, Rhys A         12 SWAY              1:09.42    1:09.60  
  3 Leckonby, Dairhys A    11 SWAY              1:10.39    1:10.10  
  4 Willis, Morgan J       12 SWAY              1:10.60    1:10.42  
  5 Platt, Jake            12 Swim Conwy        1:13.94    1:10.60  
  6 Hedge, Thomas A        12 SWAY              1:10.98    1:11.13  
  7 Francis, Woody L       12 SWAY              1:17.90    1:14.48  
  8 Longworth, Ellis       11 Swim Conwy        1:17.10    1:14.92  
  9 Jones, Dafydd R        11 Carmarthen        1:17.02    1:15.17  
 10 Sanorjo, Angelo A      12 SWAY              1:16.48    1:16.68  
 11 Lloyd, Rhys            12 Basc              1:16.53    1:26.49  
 -- North-Mullis, Oliver   12 Carmarthen        1:12.51         NS  
 
 Event 5  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Smart, Connor          14 SWAY              1:00.07      58.39  
  2 Morgan, Dylan          13 Carmarthen          58.87      59.47  
  3 Davies, Aneurin L      13 SWAY              1:06.03    1:00.37  
  4 Preece, Alexander J    14 SWAY              1:00.73    1:01.06  
  5 Darbyshire, Robert     14 WYRM                59.40    1:01.28  
  6 Powell, Sam            13 Basc              1:01.72    1:01.32  
  7 Lee, Ethan             14 Penyrheol Asc     1:03.85    1:02.48  
  8 Williams, Osian C      14 SWAY              1:03.63    1:03.05  
  9 Southam, Jack          14 Llanelli          1:06.00    1:03.54  
 10 Gwynne-Jones, Dylan    13 Carmarthen        1:06.51    1:04.02  
 11 Massey, Jacob          14 Adasc             1:07.53    1:07.52  
 12 Gorman, Joseph         13 Adasc             1:08.39    1:07.93  
 13 Lewis, Dylan R         13 SWAY              1:09.16    1:08.65  
 14 Williams, Osian        13 Swim Conwy        1:10.51    1:08.71  
 15 Hall, Lewis            14 Swim Conwy        1:11.47    1:10.41  
 16 Havard, Dylan R        13 HOVY              1:09.54    1:10.53  
 -- Ryder, Reuben          14 Swim Conwy        1:06.90         NS  
 
 Event 5  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Fraser, Lewis W        17 SWAY                52.04      53.03  
  2 Hutchens, Wil          20 SWAY                54.00      53.54  
  3 Budd-Thomas, Brandon   17 SWAY                55.90      54.81  
  4 Morris, Alexander T    18 SWAY                55.91      55.44  
  5 Marotta, Daniel A      16 SWAY                55.63      56.51  
  6 Rosser, Alex W         21 SWAY                55.10      57.11  
  7 Davidson, Sam          16 Basc                59.73      57.64  
  8 Atwood, Maximilliam    18 Street              57.13      57.73  
  9 Beveridge, Andrew D    24 SWAY                55.52      58.01  
 10 Close, Finan           15 Swim Conwy          59.99      59.26  
 11 Job, Kyle              19 Penyrheol Asc     1:00.73    1:00.12  
 12 Jones, Joshua          16 Carmarthen          59.28    1:00.74  
 13 Baddams, Bradley       16 WYRM              1:00.80    1:01.12  
 14 Guest, William         15 WYRM              1:03.20    1:03.58  
 15 Dunning, Luke          15 Llanelli          1:07.68    1:07.38  
 -- Llewellyn, Jack R      16 SWAY                53.71         NS  
 -- Thompson, Jack         18 Penyrheol Asc       57.88         NS  
 -- Thomas, Jack           22 Swim Conwy          54.87         NS  
 -- Mellet, Liam           25 SWAY                55.99         NS