Swansea Aquatics                               25/02/2018 - 3:40 PM
Swansea Aquatics Spring Long Course 2018 - 24/02/2018 to 25/02/2018 
 
 Event 11  Girls 10 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Smart, Charlotte E     10 SWAY              2:42.09    2:41.62  
  2 Edwards, Izzy M        10 SWAY              3:04.31    2:59.90  
  3 Briggs, Bailey         10 HOVY              2:58.00    3:03.90  
  4 Sherman Higgs, Tirion  10 Adasc             3:05.96    3:06.39  
  5 Welsby, Lily-May       10 Adasc             3:10.81    3:16.80  
 -- Morgan, Erin           10 Carmarthen        3:09.90         NS  
 -- Demery, Porsche E      10 SWAY              2:38.07         NS  
 -- Hale, Gemma N          10 SWAY              2:57.09         NS  
 
 Event 11  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lloyd, Ruby C          12 SWAY              2:24.75    2:26.48  
  2 Patterson, Millie      11 Carmarthen        2:26.09    2:27.52  
  3 Bailey-Jones, Nia V    12 SWAY              2:27.35    2:29.62  
  4 Bowen, Hanna M         12 Carmarthen        2:39.75    2:33.95  
  5 Jones, Holli K         12 SWAY              2:37.89    2:34.36  
  6 Hayes, Alexandra       12 WYRM              2:46.00    2:34.63  
  7 Garcia de Leaniz, Sof  12 SWAY              2:33.75    2:34.77  
  8 Watts, Non             12 CEDY              2:37.75    2:34.89  
  9 Wilkins, Maia M        12 SWAY              2:35.79    2:35.88  
 10 Peter, Sophie C        11 SWAY              2:49.89    2:36.96  
 11 Jones, Jodie           12 Carmarthen        2:51.82    2:37.08  
 12 Curtis, Lily           12 SWAY              2:44.86    2:39.80  
 13 Jones, Holly-Ellice    12 Carmarthen        2:43.93    2:41.99  
 14 Fischer, Kayleigh      12 Pembs Cty         2:45.02    2:43.54  
 15 Morgan, Elen M         12 Adasc             2:47.01    2:43.63  
 16 Ramsey, Rebekah        12 HOVY              2:36.17    2:44.56  
 17 Hewitt, Jessica G      11 SWAY              2:51.94    2:50.36  
 18 Hill, Marissa C        11 SWAY              2:52.48    2:51.47  
 19 Williams Jones, Cari   11 Llanelli          2:48.95    2:52.70  
 -- Scott, Summer          12 SWAY              2:36.06         NS  
 
 Event 11  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Dickinson, Jessica A   13 SWAY              2:14.22    2:12.39  
  2 Melbourne-Smith, Gabr  14 SWAY              2:12.34    2:12.94  
  3 Lovell, Madison        13 HOVY              2:12.14    2:14.85  
  4 Tucker, Amelia H       14 SWAY              2:15.09    2:17.35  
  5 Roberts, Alice         14 Carmarthen        2:22.89    2:20.61  
  6 Mackenzie, Jessica Li  13 Rugby             2:19.40    2:22.64  
  7 Fox, Eve L             13 SWAY              2:23.20    2:25.46  
  8 Powell, Megan B        13 SWAY              2:24.32    2:27.19  
  9 Evans, Caitlin R       13 SWAY              2:30.94    2:31.49  
 10 Wilson, Tayla          14 Pembs Cty         2:32.38    2:31.60  
 11 Jones, Poppy           13 Swim Conwy        2:34.25    2:32.04  
 12 Williams, Danielle R   14 SWAY              2:31.77    2:35.24  
 13 Tucker, Natalie E      13 SWAY              2:29.87    2:36.28  
 14 Martin, Ffion          14 Basc              2:36.74    2:38.03  
 -- Stokes, Aimee L        13 SWAY              2:17.75         NS  
 -- Pritchard, Chloe E     13 SWAY              2:08.35         NS  
 
 Event 11  Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Demery, Katelin M      17 SWAY              2:10.17    2:12.38  
  2 Owen, Leah M           15 SWAY              2:11.68    2:15.90  
  3 Davies, Cara J         16 SWAY              2:19.57    2:23.63  
  4 Evans, Rachel          16 Basc              2:26.17    2:27.02  
 -- Fry, Catrin            17 Carmarthen        2:11.35         NS  
 -- Williams, Rhiannon B   16 SWAY              2:22.50         NS