Swansea Aquatics                               25/02/2018 - 3:40 PM
Swansea Aquatics Spring Long Course 2018 - 24/02/2018 to 25/02/2018 
 
 Event 20  Boys 10 Year Olds 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 -- Gillett, Oliver J      10 SWAY              3:17.53         DQ  
 
 Event 20  Boys 11-12 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hewitt, Harry C        12 SWAY              2:38.91    2:36.84  
  2 Burkett, Maximus C     12 SWAY              2:38.84    2:43.57  
  3 Wells, Oliver S        11 CEDY              2:51.93    2:51.63  
  4 Catling, Finlay        12 CEDY              2:50.99    2:51.67  
  5 Knowles, Ellis         12 Leatherhead       2:54.56    2:54.35  
  6 Conlon, Aled L         12 Carmarthen        2:55.68    2:56.60  
  7 Deacon, William        12 Basc              3:11.34    3:08.59  
  8 Griffiths, William     12 Basc              3:09.25    3:08.79  
  9 Francis, Woody L       12 SWAY              3:06.49    3:09.79  
 
 Event 20  Boys 10-14 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Elkin, Max             13 SWAY              2:32.48    2:26.28  
  2 Rodriguez, Antonio B   13 SWAY              2:26.23    2:27.06  
  3 Crowther, Nathaniel    14 WYRM              2:28.30    2:29.16  
  4 Powell, Sam            13 Basc              2:40.22    2:36.03  
  5 Hewitt, Harry C        12 SWAY              2:38.91    2:36.84  
  6 Lee, Ethan             14 Penyrheol Asc     2:41.15    2:37.53  
  7 Gwynne-Jones, Dylan    13 Carmarthen        2:49.02    2:40.38  
  8 Burkett, Maximus C     12 SWAY              2:38.84    2:43.57  
  9 Coleridge, Jude R      14 Adasc             2:50.11    2:47.64  
 10 Hall, Lewis            14 Swim Conwy        2:53.63    2:51.32  
 11 Wells, Oliver S        11 CEDY              2:51.93    2:51.63  
 12 Catling, Finlay        12 CEDY              2:50.99    2:51.67  
 13 Knowles, Ellis         12 Leatherhead       2:54.56    2:54.35  
 14 Conlon, Aled L         12 Carmarthen        2:55.68    2:56.60  
 15 Deacon, William        12 Basc              3:11.34    3:08.59  
 16 Griffiths, William     12 Basc              3:09.25    3:08.79  
 17 Francis, Woody L       12 SWAY              3:06.49    3:09.79  
 -- Gillett, Oliver J      10 SWAY              3:17.53         DQ  
 -- Edwards, Liam          14 Carmarthen        2:54.49         DQ  
 -- Smart, Connor          14 SWAY              2:27.17         NS  
 
 Event 20  Boys 13-14 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Elkin, Max             13 SWAY              2:32.48    2:26.28  
  2 Rodriguez, Antonio B   13 SWAY              2:26.23    2:27.06  
  3 Crowther, Nathaniel    14 WYRM              2:28.30    2:29.16  
  4 Powell, Sam            13 Basc              2:40.22    2:36.03  
  5 Lee, Ethan             14 Penyrheol Asc     2:41.15    2:37.53  
  6 Gwynne-Jones, Dylan    13 Carmarthen        2:49.02    2:40.38  
  7 Coleridge, Jude R      14 Adasc             2:50.11    2:47.64  
  8 Hall, Lewis            14 Swim Conwy        2:53.63    2:51.32  
 -- Edwards, Liam          14 Carmarthen        2:54.49         DQ  
 -- Smart, Connor          14 SWAY              2:27.17         NS  
 
 Event 20  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hopkins, Charlie       18 SWAY              2:17.20    2:17.87  
  2 Sarveswaran, Adam P    15 Basc              2:32.84    2:41.94  
 -- Close, Finan           15 Swim Conwy        2:31.03         DQ  
 -- Fraser, Lewis W        17 SWAY              2:05.92         NS