Wales National Pool - Site License             02/03/2019 - 3:33 PM
      Swim Wales Open Masters 2019 - 02/03/2019 to 03/03/2019       
                    Wales National Pool, Swansea                    
 
 Event 2  Women 18-24 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Faith Goodliffe        19 Co Coventry-      2:32.03    2:34.79  
  2 Charlotte Hill         24 Cardiff Mast-     3:13.93    3:00.45  
 -- Madelaine Tracy        24 Cardiff Mast-     2:42.00         NS  
 
 Event 2  Women 25-29 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rebecca Blackman       28 Carm Masters-     3:00.00    3:21.21  
 
 Event 2  Women 30-34 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kathleen Baker         31 British Army-     2:33.24    2:33.12  
 -- Jane Stalker           34 Camphill Ed-      3:01.47         NS  
 
 Event 2  Women 35-39 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Anne Turner            38 B C & P Mast-     2:53.23    2:59.43  
  2 Emma Harvey            38 Cwmbran-          2:57.25    3:02.85  
 
 Event 2  Women 40-44 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Elizabeth Bellinger    41 Bishop Stort-     2:36.43    2:39.17  
  2 Julia Smith            44 Co Coventry-      2:58.84    3:04.32  
  3 Joy Hopkins            44 S Bournem'th-     3:04.89    3:09.31  
 
 Event 2  Women 45-49 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Helen Gorman           47 Co Cardiff-       2:32.18    2:34.44  
  2 Michelle Ware          46 Guildford Ct-     2:37.43    2:37.50  
  3 Judith McGregor-Harpe  49 Tiverton-         3:12.49    3:14.64  
  4 Gillian Hodgson        45 Redhill & R-      3:25.00    3:16.60  
 
 Event 2  Women 50-54 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Allie Price            54 Cardiff Mast-     2:43.54    2:44.58  
  2 Adele Parham           52 Wincanton-        3:06.00    3:05.68  
  3 Y Carpenter-Warren     51 Plymouth Rn-      3:29.00    3:30.51  
  4 Gillian Ellis-William  54 Carm Masters-     3:28.19    3:34.44  
 
 Event 2  Women 55-59 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Heidi Gore             57 Cardiff Mast-     3:15.00    3:06.79  
  2 Elaine Seager          56 Loughborough-     3:06.34    3:08.06  
  3 Alison Chatterjae      57 Bude-             2:47.75    3:36.48  
  4 Debra Wilson           57 Welsh Ind-        3:52.10    3:57.60  
  5 Delia Keen             58 Carm Masters-     4:43.01    4:45.17  
 -- Lesley Davies          59 Otter-            4:35.00         NS  
 
 Event 2  Women 60-64 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Helen Kula-Przezwansk  60 Caradon-          3:01.00    2:59.11  
 
 Event 2  Women 65-69 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Margaret Bickley       68 Totnes-           3:59.10    3:53.09  
  2 Elsa Stewart           65 Cardiff Mast-     3:55.26    3:56.48  
  3 Lorraine Crook         65 Caldicot-         4:49.67    4:52.76  
 -- Christina Victor       65 Guildford Ct-     3:32.19         NS  
 
 Event 2  Women 70-74 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Patricia Jackson       72 East Anglian-     3:58.00    3:53.61  
  2 Rose Dudeney           72 Mid Sussex-       3:56.00    4:01.22