Wales National Pool - Site License             02/03/2019 - 3:33 PM
      Swim Wales Open Masters 2019 - 02/03/2019 to 03/03/2019       
                    Wales National Pool, Swansea                    
 
 Event 3  Men 18-24 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jay Snowden            19 Co Cardiff-       2:00.00    2:24.83  
  2 Nicholas Mitchell      20 Swansea Uni-      2:27.61    2:33.94  
 
 Event 3  Men 25-29 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Fraser Peh             29 Otter-            2:22.52    2:19.49  
 
 Event 3  Men 30-34 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 John Wood              33 Berkhamsted-      2:23.88    2:26.36  
  2 Mark Williams          30 Swansea Aq-       2:27.18    2:32.34  
  3 Caspar Stops           33 Otter-            2:45.21    2:55.68  
  4 Jonathan Burnett       31 Welsh Ind-        2:58.43    3:00.15  
 
 Event 3  Men 35-39 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 -- James Barwick          37 East Leeds-       2:40.00         NS  
 -- Christopher Jones      38 Co Cardiff-       2:09.44         NS  
 
 Event 3  Men 40-44 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Leon Youngman          42 Dumfries-         2:55.00    2:48.24  
  2 Alexander Le Marinel   43 Co Coventry-      2:34.12    2:57.98  
 
 Event 3  Men 45-49 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Christopher Morgan     47 Otter-            2:41.00    2:40.69  
  2 Stuart Colston         48 Cardiff Mast-     2:43.67    2:47.50  
 
 Event 3  Men 50-54 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Michael Hodgson        52 Guildford Ct-     2:26.00    2:26.40  
  2 Patrick Gore           51 Cardiff Mast-     2:35.20    2:32.94  
 
 Event 3  Men 55-59 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 David Bryant           58 Guildford Ct-     2:35.06    2:38.47  
  2 Colin Robbins          55 NottmLeander-     2:37.68    2:49.10  
  3 Mark Jones             59 Warrington M-     2:52.00    2:52.72  
  4 Simon Williams         56 Otter-            3:03.99    3:06.13  
 
 Event 3  Men 60-64 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 -- Vladimirs Sveds        63 Cardiff Mast-     3:24.38         NS  
 
 Event 3  Men 65-69 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ian Woollard           65 Barnet Copt-      3:30.00    3:34.38  
 
 Event 3  Men 70-74 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Stuart McLellan        70 Sudbury-          3:28.00    3:19.01  
  2 Peter Stephens         72 Truro City-       3:40.45    3:54.61  
 
 Event 3  Men 75-79 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Paul Clarke            77 Beaver Mast-      4:20.10    4:16.27