Wales National Pool - Site License             29/02/2020 - 5:30 PM
      Swim Wales Open Masters 2020 - 29/02/2020 to 01/03/2020       
                    Wales National Pool, Swansea                    
 
 Event 2  Women 18-24 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Claudia Savage         19 Chirk-            2:49.00    2:50.38  
 
 Event 2  Women 25-29 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nia Westlake           27 Cinderford-       2:32.05    2:39.93  
 
 Event 2  Women 30-34 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kathleen Baker         32 Birmingham M-     2:35.80    2:33.98  
  2 Katie Walker-Stabeler  31 Birmingham M-     2:40.00    2:43.89  
 -- Rebecca O'Brien        31 Wycombe Dist-     2:50.00         DQ  
 -- Lauren Willcox         34 Saxon Crown-      2:33.04         NS  
 
 Event 2  Women 35-39 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kirsty Johnson         39 Bracknell-        2:42.00    2:44.93  
 -- Danielle Ryan          35 Kent Weald-       3:19.00         NS  
 
 Event 2  Women 40-44 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Elizabeth Bellinger    42 Bishop Stort-     2:35.43    2:39.04  
 
 Event 2  Women 45-49 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Helen Gorman           48 Co Cardiff-       2:33.43    2:34.29  
 -- Michelle Ware          47 Guildford Ct-     2:37.43         NS  
 
 Event 2  Women 50-54 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Beverley Bourne        52 Barnet Copt-      3:30.30    3:08.52  
  2 Alison Donnelly        53 Arfon-            3:53.96    4:08.31  
 
 Event 2  Women 55-59 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Allie Price            55 Cardiff Mast-     2:42.45    2:46.69  
  2 Heidi Gore             58 Cardiff Mast-     3:02.67    3:06.50  
  3 Sandra-Jane Jones      56 Gloucester M-     3:15.00    3:21.10  
  4 Debra Wilson           58 Welsh Ind-        3:52.10    3:59.14  
  5 Delia Keen             59 Carm Masters-     4:50.00    4:52.78  
 
 Event 2  Women 60-64 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Julia Buchanan         63 Caldicot-         3:35.94    3:31.02  
  2 Stella Farrar          61 Arfon-            1:55.00    3:37.85  
  3 Susan Procter          64 Barnet Copt-      3:45.00    3:50.56  
 -- Christine Rose         64 Bristol Nor-      3:21.36         NS  
 
 Event 2  Women 65-69 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Margaret Bickley       69 Totnes-           3:53.50    3:51.57  
  2 Lorraine Crook         66 Caldicot-         4:49.67    5:01.39  
 -- Christina Victor       66 Guildford Ct-     3:43.27         NS  
 
 Event 2  Women 70-74 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rose Dudeney           73 Mid Sussex-       4:00.00    4:01.15