Wales National Pool - Site License             29/02/2020 - 5:30 PM
      Swim Wales Open Masters 2020 - 29/02/2020 to 01/03/2020       
                    Wales National Pool, Swansea                    
 
 Event 3  Men 18-24 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rhys Davies            19 Nofio S Gar-      2:17.09    2:24.87  
  2 Alex Rosser            24 Torfaen D-        2:24.14    2:25.40  
  3 Luke Williams          20 Cardiff Mast-     2:32.00    2:35.69  
  4 Richard Healey         22 Chirk-            2:44.05    3:00.49  
 
 Event 3  Men 25-29 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 David Hanbury          27 Swansea Mast-     2:18.20    2:17.43  
 
 Event 3  Men 30-34 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mark Williams          31 Swansea Mast-     2:27.18    2:33.09  
 
 Event 3  Men 35-39 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 James Barwick          38 East Leeds-       2:35.00    2:40.28  
 -- Wade Rimbach           36 Otter-            2:25.00         NS  
 
 Event 3  Men 40-44 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jonathan Audis         40 Swindon Dolp-     2:23.39    2:20.04  
  2 Stuart Mantle          40 Royal Navy-       2:35.20    2:36.77  
  3 Apostolos Fournaris    42 O E A N A B-      2:53.15    3:03.02  
 
 Event 3  Men 45-49 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nigel Masters          49 Swindon Dolp-     2:32.70    2:36.48  
 
 Event 3  Men 50-54 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Simon Wintle           53 Gloucester M-     2:30.00    2:35.28  
  2 Patrick Gore           52 Cardiff Mast-     2:32.35    2:36.36  
  3 Mark Phillips          54 Sevenoaks-        2:50.00    2:53.45  
  4 Ian Sempers            54 Teddington-       3:01.00    3:09.12  
 
 Event 3  Men 55-59 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Terry Wright           59 Bracknell-        3:02.10    3:03.56  
 -- Paul Gibson            55 Carlisle Aq-      3:01.90         NS  
 -- Paul Cartwright        59 Camden Swiss-     2:50.00         NS  
 
 Event 3  Men 60-64 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jonathan Hopkins       60 Cardiff Mast-     2:46.51    2:45.61  
  2 Mark Jones             60 Warrington M-     2:44.67    2:59.73  
 
 Event 3  Men 65-69 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 -- Ian Woollard           66 Barnet Copt-      3:34.38         NS  
 
 Event 3  Men 70-74 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Stuart McLellan        71 Sudbury-          3:25.00    3:22.30  
  2 Peter Stephens         73 Royal Navy-       3:52.34    3:59.41  
  3 Paul Partington        72 Wincanton-        4:21.11    4:48.47  
 
 Event 3  Men 80-84 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 -- Garfield Thomas        80 Bridgend Cty-     4:15.00         NS