Wales National Pool - Site License             29/02/2020 - 5:30 PM
      Swim Wales Open Masters 2020 - 29/02/2020 to 01/03/2020       
                    Wales National Pool, Swansea                    
 
 Event 7  Women 18-24 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Arwen Teagle           19 Merthyr Tydf-     2:53.44    3:04.94  
 
 Event 7  Women 25-29 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nia Westlake           27 Cinderford-       2:40.15    2:46.55  
 -- Carla McWilliams       26 Carm Masters-     2:32.00         NS  
 
 Event 7  Women 30-34 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rebecca O'Brien        31 Wycombe Dist-     2:50.00    2:43.14  
 -- Lauren Willcox         34 Saxon Crown-      2:29.01         NS  
 
 Event 7  Women 40-44 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Emma Wills             41 York City-        2:28.93    2:30.09  
 
 Event 7  Women 45-49 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bethan Bell            47 Gloucester M-     2:47.50    2:47.90  
 
 Event 7  Women 50-54 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Joanna Corben          50 Fareham N'Ds-     2:35.00    2:27.49  
 
 Event 7  Women 55-59 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Allie Price            55 Cardiff Mast-     3:00.00    2:49.92  
  2 Lynda Coggins          56 Guildford Ct-     2:55.77    3:03.96  
  3 Debra Wilson           58 Welsh Ind-        3:51.91    4:03.17  
 
 Event 7  Women 60-64 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Helen Kula-Przezwansk  61 Caradon-          2:56.29    2:57.85  
  2 Julia Buchanan         63 Caldicot-         3:29.52    3:29.00  
  3 Sharon McLellan        62 Sudbury-          3:50.00    3:41.61  
  4 Stella Farrar          61 Arfon-            4:00.41    3:47.08  
 
 Event 7  Women 65-69 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Susan Haigh            68 Exe Masters-      3:28.00    3:30.53  
  2 Christina Victor       66 Guildford Ct-     3:59.25    3:41.99  
  3 Margaret Bickley       69 Totnes-           3:44.54    3:42.53  
  4 Marianne Davey         67 Crawley-          4:00.60    4:04.56  
 
 Event 7  Women 75-79 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Elaine Blower          75 Barnet Copt-      4:08.14    4:17.73  
  2 Jose Adam              79 Brighton Dol-     5:56.80    4:39.03