Wales National Pool - Site License            01/03/2020 - 12:22 PM
      Swim Wales Open Masters 2020 - 29/02/2020 to 01/03/2020       
                    Wales National Pool, Swansea                    
 
 Event 17  Women 18-24 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Katie Townsend         20 Cardiff Met-      1:00.02    1:02.08  
 
 Event 17  Women 25-29 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Amy Barton             25 Otter-            1:03.74    1:05.30  
  2 Catherine Demont       29 Otter-            1:03.00    1:06.54  
  3 Becky Dobbins          29 Port Talbot-           NT    1:11.89  
  4 Holly McGee            27 Cardiff Mast-     1:10.27    1:12.06  
  5 Leona Hinds            29 NottmLeander-     1:13.13    1:16.62  
  6 Alice Eaton            28 Bristol Nor-      1:17.19    1:19.51  
 
 Event 17  Women 30-34 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Katie Walker-Stabeler  31 Birmingham M-     1:01.00    1:02.31  
  2 Kathleen Baker         32 Birmingham M-     1:03.00    1:03.31  
  3 Sian Dallimore         34 Carm Masters-     1:10.82    1:05.52  
  4 Megan Pardoe           31 Bristol Nor-      1:07.20    1:07.77  
  5 Samantha Crosby        30 Caradon-          1:14.21    1:16.08  
 -- Lauren Willcox         34 Saxon Crown-      1:01.42         NS  
 
 Event 17  Women 35-39 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Aimee Ramm             38 Loughborough-       59.92    1:01.74  
  2 Emma Harvey            39 Cardiff Mast-     1:09.16    1:11.74  
  3 Jodie Cox              39 Guildford Ct-     1:10.60    1:12.81  
 -- Katherine Stevens      38 Saxon Crown-      1:12.53         NS  
 
 Event 17  Women 40-44 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Elizabeth Bellinger    42 Bishop Stort-     1:05.28    1:04.50  
  2 Hajnalka Racz          40 Spencer-          1:26.39    1:21.81  
 -- Sorcha Kennedy         44 Cardiff Mast-     1:08.98         NS  
 
 Event 17  Women 45-49 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Michelle Ware          47 Guildford Ct-     1:01.05    1:03.51  
  2 Sian Edwards           46 Port Talbot-           NT    1:29.60  
  3 Claudine Day           49 Redhill & R-      1:30.02    1:29.94  
  4 Rachel Kitchener       49 Loughborough-     1:59.95    1:55.17  
 -- Helen Gorman           48 Co Cardiff-       1:03.50         NS  
 
 Event 17  Women 50-54 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Joanna Corben          50 Fareham N'Ds-     1:06.17    1:08.38  
  2 Jeanne Petit           50 Psv Eindhoven-    1:09.78    1:10.17  
  3 Denise Cuer            52 Caldicot-         1:27.73    1:28.98  
 -- Susan Flanigan         52 Cardiff Mast-     2:00.00         NS  
 -- Elizabeth Shaw         54 Otter-            1:15.50         NS  
 
 Event 17  Women 55-59 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Debra Wilson           58 Welsh Ind-        1:31.62    1:32.84  
  2 Delia Keen             59 Carm Masters-     1:55.10    1:56.40  
 -- Caroline Hunt          55 Heads Valley-     1:14.62         NS  
 
 Event 17  Women 60-64 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Stella Farrar          61 Arfon-            1:26.99    1:24.18  
  2 Sharon McLellan        62 Sudbury-          1:28.00    1:25.87  
  3 Susan Procter          64 Barnet Copt-      1:31.00    1:30.15  
  4 Oonagh Gormley         62 Out To Swim-      1:34.00    1:37.83  
  5 C Owens-Galbrath       64 Heads Valley-     1:40.00    1:46.71  
 -- Christine Rose         64 Bristol Nor-      1:20.31         NS  
 
 Event 17  Women 65-69 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Susan Haigh            68 Exe Masters-      1:17.01    1:22.56  
  2 Marianne Davey         67 Crawley-          1:37.40    1:35.60  
 
 Event 17  Women 70-74 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Alison Gwynn           72 Mid Sussex-       1:20.31    1:22.51  
  2 Judith Alden           74 Barnet Copt-      1:39.00    1:38.61  
 -- Janet Wood             70 Crediton-         1:26.00         NS  
 
 Event 17  Women 75-79 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Margaret Weare         76 Caldicot-         2:14.77    2:16.82  
  2 Valerie Palmer         78 Caldicot-         2:33.00    2:42.21  
 
 Event 17  Women 80-84 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ann Humphris           83 Barnstaple-       2:28.80    2:33.67