Wales National Pool - Site License            01/03/2020 - 12:22 PM
      Swim Wales Open Masters 2020 - 29/02/2020 to 01/03/2020       
                    Wales National Pool, Swansea                    
 
 Event 22  Women 18-24 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Arwen Teagle           19 Merthyr Tydf-     6:34.23    6:41.80  
 
 Event 22  Women 25-29 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nia Westlake           27 Cinderford-       5:35.36    5:46.62  
 
 Event 22  Women 30-34 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rebecca O'Brien        31 Wycombe Dist-     6:00.00    6:00.95  
 
 Event 22  Women 35-39 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kirsty Johnson         39 Bracknell-        5:55.00    5:54.48  
 
 Event 22  Women 45-49 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nicola Latty           49 Holywell-         5:40.89    5:43.92  
 
 Event 22  Women 55-59 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Debra Wilson           58 Welsh Ind-        9:30.00    8:45.38  
 
 Event 22  Women 65-69 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Christina Victor       66 Guildford Ct-     7:40.61    7:44.81  
  2 Lorraine Crook         66 Caldicot-        10:04.20   10:28.28  
 
 Event 22  Men 18-24 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rhys Davies            19 Nofio S Gar-      4:50.99    5:02.89  
 
 Event 22  Men 25-29 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Andrew Horsfall-Turne  26 Co Cardiff-       5:07.83    5:04.46  
 
 Event 22  Men 35-39 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Christopher Jones      39 Co Cardiff-       4:42.91    5:09.12  
 -- Wade Rimbach           36 Otter-            5:20.00         NS  
 
 Event 22  Men 40-44 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 -- Robert Powell          42 Abergavenny-           NT         NS  
 
 Event 22  Men 55-59 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Peter Purdy            59 Perry B & TS-     8:01.30    8:53.43  
 -- David Bryant           59 Guildford Ct-     5:43.80         NS  
 
 Event 22  Men 60-64 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mark Jones             60 Warrington M-     5:44.79    6:19.11  
  2 Vladimirs Sveds        64 Co Cardiff-       7:18.07    7:28.94  
 
 Event 22  Men 65-69 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 David Burchell         65 Mold-             6:38.84    6:44.48  
 
 Event 22  Men 70-74 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Stuart McLellan        71 Sudbury-          7:20.00    7:22.25  
  2 Paul Partington        72 Wincanton-        9:26.24   10:19.47