Wales National Pool - Site License            01/03/2020 - 12:22 PM
      Swim Wales Open Masters 2020 - 29/02/2020 to 01/03/2020       
                    Wales National Pool, Swansea                    
 
 Event 23  Women 18-24 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Alisha Hawkins         19 Northwich-        2:02.40    2:12.96  
  2 Claudia Savage         19 Chirk-            2:29.50    2:34.59  
 
 Event 23  Women 25-29 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Amy Barton             25 Otter-            2:20.21    2:21.38  
  2 Leona Hinds            29 NottmLeander-     2:38.39    2:50.69  
 -- Catherine Demont       29 Otter-            2:16.00         NS  
 
 Event 23  Women 30-34 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rebecca O'Brien        31 Wycombe Dist-     2:30.00    2:15.67  
  2 Katie Walker-Stabeler  31 Birmingham M-     2:14.00    2:16.46  
  3 Kathleen Baker         32 Birmingham M-     2:16.00    2:18.26  
  4 Sian Dallimore         34 Carm Masters-     2:24.94    2:24.95  
 -- Lauren Willcox         34 Saxon Crown-      2:11.68         NS  
 
 Event 23  Women 35-39 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Emma Harvey            39 Cardiff Mast-     2:34.08    2:38.55  
  2 Alice Woodhead         38 Caldicot-         2:45.00    2:49.55  
 -- Danielle Ryan          35 Kent Weald-       2:33.53         NS  
 
 Event 23  Women 40-44 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jo Mitchinson          41 Team Luton-       2:17.59    2:21.53  
 -- Ceri Edwards           42 Portsmouth N-     2:15.30         NS  
 
 Event 23  Women 45-49 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jessica Wooddisse      45 Stroud Mast-      2:23.46    2:22.58  
  2 Maida Shivik           46 Camden Swiss-     2:44.00    2:43.51  
  3 Claudine Day           49 Redhill & R-      3:22.74    3:27.32  
 -- Michelle Ware          47 Guildford Ct-     2:21.72         NS  
 
 Event 23  Women 50-54 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Judith McGregor-Harpe  50 Exe Masters-      2:40.61    2:42.28  
  2 Karen Bassett          52 Spencer-          2:44.06    2:47.70  
  3 Denise Cuer            52 Caldicot-         3:13.39    3:19.84  
 -- Susan Flanigan         52 Cardiff Mast-     3:20.00         NS  
 -- Elizabeth Shaw         54 Otter-            2:50.00         NS  
 
 Event 23  Women 55-59 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kathleen Raymond       57 Croydon Amph-     3:05.00    3:09.21  
  2 Elaine Harrison        57 Cardiff Mast-     3:25.53    3:22.82  
  3 Debra Wilson           58 Welsh Ind-        3:14.68    3:30.12  
 -- Heidi Gore             58 Cardiff Mast-     2:39.12         NS  
 
 Event 23  Women 60-64 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Verity Dobbie          61 Newcastle-        2:48.55    2:49.96  
  2 Catherine Hartle       62 Cardiff Mast-     2:51.75    3:05.20  
  3 Sharon McLellan        62 Sudbury-          3:15.00    3:09.64  
  4 Oonagh Gormley         62 Out To Swim-      3:27.00    3:36.54  
 
 Event 23  Women 65-69 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jayne Stephenson       66 Gloucester M-     2:44.37    2:46.43  
  2 Anne Bourne            66 Birmingham M-     2:48.85    2:49.12  
  3 Susan Haigh            68 Exe Masters-      2:52.00    2:53.76  
  4 Teresa Stringer        67 Mid Sussex-       3:16.09    3:18.64  
  5 Alison Varley          68 Cardiff Mast-     3:54.17    4:10.37  
 
 Event 23  Women 70-74 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Alison Gwynn           72 Mid Sussex-       3:02.04    3:06.99  
  2 Rose Dudeney           73 Mid Sussex-       3:50.00    3:22.10  
 -- Janet Wood             70 Crediton-         3:15.17         NS  
 
 Event 23  Women 75-79 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Elizabeth Savidge      76 Kings Corm-       3:35.00    3:38.60  
  2 Elaine Blower          75 Barnet Copt-      4:05.00    3:52.50  
 
 Event 23  Women 80-84 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ann Humphris           83 Barnstaple-       5:13.98    5:33.34